Ankara Uçak Bileti

Sunexpress 1 bilet alana 1 bilet bedava!

ankara uçak biletiYakın bir zamanda yolculuk yapacaksanız ve bu yolculuğu Sunexpress’le gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız biletinizi bedavaya alacağınızı unutmayın. Şöyle ki Sunexpress Turkcell’le ortaklaşa yaptığı ve yeni duyurduğu kampanyası kapsamında 14-21 kasım tarihleri arasında bilet alan Turkcell’i yolcularına 2 biletten bir tanesini hediye ediyor.


Yorumlar Kapalı

Ankara uçak bileti

ankara uçak biletiYurt içi yapılan uçak bileti kampanyalarında genellikle yurt dışı kampanyalarda adını duyuran Pegasus’ta katıldı. Yurt içi uçuşları seçili hatlarda 39.99 TL yapan Pegasus uçuş hattını her geçen gün genişletiyor.


Yorumlar Kapalı

Ankara’ya uçak bileti

ankara uçak biletiAnadolujet, başlattığı yeni kampanyasıyla uçak biletini 7 gün öncesinden alan yolcularına satışlarını sadece 69 TL’den satış yapacak. Biletlerin satış tarihleri 18 Ekim- 1 Kasım 2011 tarihleri arasında yapılacak.


Yorumlar Kapalı

Anadolujet ile promosyonlu Ankara uçak bileti!

anadolu jetAnkara’dan ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkacak veya başka illerden Ankara’ya olan uçuşlarda yapılan promosyon ile 59 TL. İnternet veya çağrı merkezlerinden alınan biletler için geçerli olan bu promosyon ve detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar Kapalı

AnadoluJet ve Borajet uçuş anlaşması!

ankara uçak biletiAnadolujet’in Ankara çıkışlı uçuşları olan Adıyaman, Kahramanmaraş, Siirt, Çanakkale, Tekirdağ, Bursa uçuşları ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan çıkış yapan uçuşlar olan Çanakkale, Isparta, Uşak, Tokat ve Nahçıvan uçuşları artık Borajet operasyonuna dahil oluyor ve Anadolujet’in blok koltuk alıp pazarlamasını da devam ettireceği şekilde bir çalışmaya gidilecek.


Yorumlar Kapalı

Sunexpress uçak biletleri 59.99TL!

sunexpressRamazana özel kampanya yapan Sunexpress her şey dahil 59.99 TL. Ağustos ayı için geçerli olacak olan bu kampanya müsait olan Sunexpress uçuşları için geçerli olacak. 3 Ağustos 2011 saat 14:00 – 17.00 arasında satışa sunulacak. 03 Ağustos ve 25 Ağustos 2011 arası seyahat edilmesi gerek ve biletler kontenjanlarla sınırlıdır.


Yorumlar Kapalı

Pegasus ile ucuz uçak bileti!

pegasus hava yollarıPegasus yolcularına özel yine kampanya başlatarak çok daha ucuza uçmalarını sağlıyor. Bu avantajlar dahilinde Ağustos-Ekim arasındaki uçuşlar Yurtiçi 29.99 TL, Kıbrıs 49.99 TL ve Yurtdışı 49.99 €. Bu kampanya sadece bazı hatlarda olup sınırlı sayıda koltuk mevcuttur.

Uçuş tarihi 1 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında olmalı ve uçak bileti satış tarihleri ise 14-16 Haziran olmalıdır.


Yorumlar Kapalı